Angelika Piznal występująca pod pseudonimem Angela jest uczennicą Bielskiego Studia Piosenki w Bielsku-Białej. Aktywnie uczestniczy w wirtualnych chórach polskich jak i zagranicznych. Do największych osiągnięć może zaliczyć m.in. II miejsce w międzynarodowych konkursach "The Song", "Talenty Europy 2020" oraz "Digi Talenty Zima 2021".

Utwór "Pałac", autorstwa bielszczanki znalazł się na płycie charytatywnej "Serce dla serca", którą można nabyć na Allegro. Projekt ma na celu zebranie 5 mln. zł. dla Iwonki. Dziewczyna zmaga się z kifoskoliozą piersiowo-lędźwiową dużego stopnia i potrzebna jest operacja za granicą. Więcej o schorzeniu Iwonki można przeczytać na portalu siepomaga.pl. Zachęcamy do wsparcia akcji dowolną kwotą lub pomoc poprzez zakup płyty.

Pomysłodawcami projektu są Pan Krzysztof Rydzelewski oraz Pan Dariusz Gajda (członkowie zespołu Kadar).

Piosenki prezentowane na płycie są z różnych dziedzin muzyki - od popu aż po muzykę klasyczną. W akcję włączyli się tacy artyści jak: Kayah, Irena Santor, Maja Kapłon, Ich Troje, Izabela Trojanowska, Roberto Cresca czy Golec uOrkiestra.

Utwór "Pałac" opowiada o miłości, azylu dwóch osób, które omijają nienawiść i zmierzają do celu. Miłość ta jest gwiazdą na niebie, która prowadzi Nas przez wspaniałą drogę i dzięki niej możemy zdobyć szczyty. Zapraszamy na teledysk