Znana aktorka Katarzyna Figura pojawiła się w klipie do coveru piosenki "Strangelove" grupy Spirit in the Forest, która pochodzi z Wejherowa.

Grupa Spirit in the Forest powstała w 2020 roku. W jej składzie znaleźli się wokalista Kamil Podbielski ,gitarzysta Damian Podbielski, basista Artur Baranowski oraz perkusista Kordian Sikorski. Czterech muzyków postanowiło zająć się nagrywaniem coverów zespołu Depeche Mode. Na pierwszy singiel zespołu został wybrany przebój "Strangelove". W teledysku gościnnie zagrała Pani Katarzyna Figura.

Udało nam się skontaktować z Katarzyną Figurą i zaaranżować spotkanie, podczas którego przedstawiliśmy nasz pomysł na teledysk. Pani Katarzynie bardzo spodobała się nasza wizja teledysku i zgodziła się z nami współpracować

Natomiast sam teledysk do tej piosenki nawiązywać ma do oryginalnego teledysku Depeche Mode który wyreżyserował Anton Corbijn. Jak podkręslił Kordian Sikorski.

Jest to piosenka o miłości i namiętności. Katarzyna Figura jest piękną i namiętną kobietą - symbolem lat 80 i 90., która oddaje to swoją grą. Pani Katarzyna posiada również charakterystyczny głos i śpiewa pewne frazy w naszym coverze w refrenach

Zapraszamy do obejrzenia tego teledysku.