Carlosa Santany przedstawiać nikomu chyba nie trzeba, jest to wszakże jeden z najlepszych gitarzystów na świecie, autor takich przebojów jak chociażby Santana - Smooth.

W grudniu 2018 roku Santana w jednej z audycji w radiu ABC zapowiedział, że wraz z zespołem przygotowują nową płytę która wydana zostanie w 2019 roku. Album ma nosić tytuł Africa Speaks a muzyka na nim ma być inspiracją muzyką afrykańską. Dwa dni temu premierę na YouTube miał nowy singiel Carlosa Santany promujący ów album. Piosenka nosi tytuł Los Invisibles i nagrana została w duecie z hiszpańską piosenkarką Buika.

Podczas audycji w ABC Radio Santana zdradził, że w ciągu zaledwie 10 dni nagrali razem 49 utworów jako materiał na nową płytę. Z tego na samej płycie pojawi się ok 14 do maksymalnie 20. Dokładna data premiery tej płyty nie jest jeszcze znana, jednak zdradził że będzie to na przełomie wiosny i lata bieżącego roku.

Do singla powstał teledysk na którym możecie zobaczyć ożywiony projekt okładki nadchodzącej płyty. Zapraszam do oglądania i wysłuchania nowego singla Carlosa Santany, dajcie znać jak Wam się podoba.

![youtube](https://www.youtube.com/embed/1tosh8K1mN8?rel=0 =x)

Foto. YouTube screen