Auto wielkiego przeboju "Mambo No. 5 (a Little Bit of…)" powraca. Lou Bega wydał nowy singiel, odświeżoną wersję słynnego przeboju "Macarena" w wykonaniu zespołu Los Del Rio z 1995.

Piosenka "Macarena" to był jeden z największych przebojów lat 90 a układ taneczny do tej piosenki znał prawie każdy. Aż trudno uwierzyć że mija ponad 25 lat od czasu kiedy to świat oszalał na punkcie słynnej "Macareny". Ćwierć wieku od czasów kiedy to słynne przeboje nagrywało się na kaseciaki podczas radiowych list przebojów, ah jak miło powspominać stare dobre czasy.

W serwisach muzycznych i na YouTube pojawiła się właśnie nowa wersja tego słynnego przeboju. Lou Bega powraca z nową wersją przeboju "Macarena" latynoskiego duetu Los Del Rio - "Buena Macarena". Ta sama energia i nowoczesne brzmienie, tak w skrócie można opisać ten nowy singiel. Sam piosenkarz już nie raz pokazał że potrafi odgrzewać stare dobre przeboje, jako przykład można tutaj podać chociażby wspomniany przebój "Mambo No. 5" z 1999 roku, które bazowało na samplach piosenki z 1949 roku. To właśnie z tą piosenką, piosenkarz trafił na pierwsze miejsce światowych list przebojów. Od tego czasu wydał mnóstwo innych imprezowych hitów, w tym m.in. "I Got A Girl", "Gentleman", "Boyfriend" czy "Sweet Like Cola".

A jak Wam przypada do gustu ten nowy singiel?