Poszukuję Teledysku lata 80-90 ale na bank nie powiem. Dobry utwór.

Szukam piosenki/teledysku

samplessystems

Pamiętam fragment. Kościotrupy na czarnym tle. Prawdopodobnie było ich trzech. Każdy w innym kolorze. Gość śpiewał dość grubym głosem potem była sekwencja gitarowa i bellsy, jakieś cymbały w trakcie tych cymbałków znikały fragmenty tych szkieletów. Nie chcę wprowadzać w błąd ale głos możliwe, że był podobny do Elvisa Presleya. Jednak styl całkiem inny bardziej rockowy. Wiem, że był to bardzo dobry utwór. Znam melodię, szkoda że nie ma jak jej tutaj zanucić. Było y o wiele łatwiej.

Oddzielnie:
Przy okazji jak już zamieściłem posta,w latach 90 tych leciał taki teledysk, coś związanego z filharmonią. W tle leciały nuty instrumenty i starszy mężczyzna mówił, że teraz skrzypeczki czy tam trąbeczka. ubrany w garnitur stał na instrumencie wklejony w tło. Spokojna muzyka.

Dziękuję za przeczytanie posta. Jeżeli ktoś coś to super, męczy mnie to już trochę czasu : )

Odpodziedzi (2)

Bamber

Jedyne co mi się kojarzy to daft punk Around the World jezeli chodzi o teledysk .ale ten Elvis i rock nie psuje

samplessystems

Niestety nie. Utwór nie jest dyskotekowy. Pierwszy jest wokal, następnie gitara, tak samo melodycznie jak śpiewany tekst i jest mocny przester i zamyka to sekwencja, dźwięk podobny do wibrafonu. Czuje że bez większego opisu nie da rady. Mimo to dzięki : )

Napisz odpowiedź

Jeżeli masz konto, zaloguj się.
Wróć do listy tematów