www.muzolandia.pl jesteś niezalogowany [ zaloguj się ] lub [ zarejestruj się ]

Teledyski Radiowe Nutki z roku 1985

Jeżeli lubicie i kochanie stare przeboje to trafiliście na stronę kierowaną właśnie do Was. To właśnie tutaj czekają na Was niezapomniane przeboje lat 80 oraz przeboje lat 90. Na stronie znajdziecie stare teledyski podzielone wg. roku w którym zostały wydane. Jest to najlpeszy i najszybszy sposób aby odnaleźć teledyski z wybranego przez Was okresu lub roku. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię rok a wyświetlą Ci się wszystkie teledyski z tego roku jakie są na stronie. Dzięki temu w prosty sposób znajdziecie interesujące Was stare przeboje i stare teledyski. Zapraszam do oglądania i słuchania pięknych starych utworów. Jeżeli macie jakieś prośby, sugestie lub życzenia co do piosenek to zapraszam do kontaktu poprzez e-mail podany w dziale kontakt bądź poprzez formularz do zgłaszania swoich opinii.
 
Muzyczną historię teledysków rozpoczynam od lat 50 w których niekwestionowaną gwiazdą był Elvis Presley, król rock and roll'a. Także Paul Anka, Marilyn Monroe czy Little Richard to tylko niektóre wielkie gwiazdy muzyki lat 50 zeszłego wieku. Jeżeli chodzi o przeboje lat 60 to na parkietach tanecznych zdecydowanie królował zespół The Beatles, który też jest jednym z najważniejszych i najbardziej popularnych zespołów w historii muzyki światowej. Dodatkowo swoją karierę rozpoczęli Jimi Hendrix, The Rolling Stones, The Doors, The Animals czy Beach Boys. Przenieśmy się do lat 70 w których coraz większą karierę robiła muzyka elektroniczna. Wspomnieć należy zespół Hot Butter i jego elektroniczną wersję utworu Popcorn, przeróbka i pierwszy przebój muzyki elektronicznej ze szczytów list przebojów. Nie można też zapomnieć o debiucie prekursora muzyki elektronicznej Jeana-Michela Jarre'a, który w 1976 wydał swój kultowy album Oxygene. Stare przeboje takich autorów jak John Lennon, David Bowie, Bob Marley, Scorpions, Paul McCartney, Eric Clapton, Deep Purple na stałe zapisały się na muzycznych kartach historii. Jeżeli znajdę natchnienie postaram się dokładniej opisać wszystkie poszczególne okresy w muzyce oraz przybliżyć Wam poszczególnych artystów. Teraz jednak przenieśmy się do nieco bliższych nam latom 80. Część z Was zapewne już pamięta ten okres i niezapomniane przeboje lat 80 oraz zespoły i gwiazdy jak Modern Talking, Roxette, Kylie Minogue, Sting, Phil Collins, Michael Jackson, Queen, U2, Pet Shop Boys, Guns N' Roses, The Police czy Metallica. Są to po raz kolejny tylko przykłady wielkich gwiazd i było ich oczywiście znacznie więcej. Sporo gwiazd karierę swoją kontynuowało również w latach 90, lecz w tym okresie pojawiły też się nowe znakomite gwiazdy, zespoły i artyści. A w śród nich Massive Attack, Bryan Adams, Alanis Morissette, Oasis czy The Cranberries. Sam bardzo dobrze pamiętam te czasy i bardzo miło wspominam przeboje lat 90. No i czas na nowy XXI wiek, okres który już bardzo dobrze znacie i artyści których uwielbiacie. Setki remixów i przeróbek przebojów z zeszłego wieku, które na nowo goszczą na dyskotekowych parkietach a także nowe znakomite piosenki, które kiedyś z pewnością również doczekają się współczesnych wersji i przeróbek.

Losowe teledyski

Jeżeli nie wiesz czego posłuchać to możesz wybrać jeden z losowych teledysków, który znajduje się w naszej bazie danych.