www.muzolandia.pl jesteś niezalogowany [ zaloguj się ] lub [ zarejestruj się ]

Relacja: Selah Sue

Gwiazdy imprezy

Szczegły imprezy

  • Data: 12-12-2012
  • Miasto: Gdańsk
  • Miejsce: Klub Parlament
 

Dodaj komentarz do wydarzenia

 

Selah Sue, belgijska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów podczas ostatniej trasy koncertowej w Polsce promującej jej debiutancki album zawitała również do Gdańska. W klubie Parlament zebrał się komplet widzów, aby obejrzeć występ tej niezwykle utalentowanej artystki. Od godziny 19 publiczność zaczęła zajmować najlepsze miejsca by około godziny 20 przywitać gromkimi brawami i okrzykami piosenkarkę i jej zespół.

Od samego początku piosenkarka porwała publiczność, która żywo reagowała na to co działo się na scenie. Jeżeli ktokolwiek z Was zastanawiał się nad tym czy iść na ten koncert i ostatecznie zrezygnował to niech żałuje. Selah Sue nie zawiodła publiczności i dała świetny występ, jest artystką którą z cała pewnością będę polecał wśród swoich znajomych. Piosenki takie jak "This World", "Raggamuffin" czy "Crazy Vibes" rozgrzały publiczność tak mocno, że ta jeszcze długo po koncercie i występie na bis komentowała całe wydarzenie. My ze swojej strony polecamy na przyszłość koncerty tej piosenkarki jak i sam klub parlament w Gdańsku, w którym organizacja koncertu była bardzo dobra.

Poniżej zapraszamy na fotorelację z koncertu, zdjęcia robione głównie z jednego miejsca ponieważ zainteresowanie koncertem było tak duże, że ciężko było się przemieszczać...

Nasza fotorelacja z imprezy

Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue Koncert Selah Sue

Dodaj komentarz

  • Uwaga! Prosimy nie zamieszczać komentarzy obrażających kogokolwiek lub wpisów o treści "politycznej". Serwis Muzolandia jest serwisem o tematyce muzycznej i rozrywekowej a nie politycznej. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy nie spełniających tych warunków oraz wpisów naruszających normy moralne i kulturalne.

  • [ zarejestruj się i zarezerwuj nick ]

Komentarze (liczba komentarzy : 0)

Brak komentarzy