www.muzolandia.pl jesteś niezalogowany [ zaloguj się ] lub [ zarejestruj się ]

Relacja: Andrzejki lat 80-tych!

Szczegły imprezy

  • Data: 24-11-2012
  • Miasto: Gdańsk/Sopot
  • Miejsce: Ergo Arena
 

Dodaj komentarz do wydarzenia

 

Samantha FoxKoncert "Andrzejki lat 80'" już za nami, pięciogodzinny koncert zdecydowanie można zaliczyć do udanych. Polski zespół "Papa D" oraz "Sheyla Bonnick - Boney M" doprowadziły publiczność zgromadzoną w Ergo Arenie do szaleństwa. Rozgrzewka przed dwiema głównymi gwiazdami wieczoru tj. Sandrą oraz Samanthą Fox była na tyle skuteczna, że w późniejszych godzinach publiczność zdecydowanie opadła z sił. Ale po kolei...

Zespół Papa D, który rozpoczął imprezę od samego początku porwał publiczność do tańca. Lider Paweł Stasiak wraz z zespołem wykonali największe przeboje grupy Papa Dance, utwory które w latach 80' porywały do tańca miliony Polaków. Wczoraj było można wrócić pamięcią do tamtych lat i znowu zatańczyć przy takich przebojach jak "Nietykalni", "Pocztówka z wakacji" oraz "Nasz Disneyland".

Po zespole Papa D na scenę wyszła Sheyla Bonnick's z zespołu Boney M. Wg wielu opinii gości to właśnie ten występ stał się atrakcją wieczoru co było dla mnie małą niespodzianką. Ale nie ma się co dziwić skoro mogliśmy usłyszeć na żywo największe przeboje legendarnej grupy Boney M. Zespół zaśpiewał największe przeboje takie jak "Rivers Of Babylon", "One Way Ticket" czy "Daddy Cool". Panie z zespołu bardzo skutecznie poderwały całą publiczność do wspólnej zabawy. W pewnym momencie na scenę zaprosiły także kilku widzów, co jeszcze bardziej rozkręciło imprezę. Miłym zaskoczeniem było dla także mnie to, że Sheyla Bonnik's z bardzo dobrym akcentem w porównaniu do innych zagranicznych gwiazd radziła sobie z wieloma polskimi zwrotami podczas rozmowy z publicznością.

Po krótkiej przerwie, podczas której prowadzący organizował konkursy dla widzów na scenę wyszła Sandra. Według wielu opinii najsłabszy występ tej nocy. Moim zdaniem wokalistka starała się porwać publiczność, jednak ta zmęczona już trochę późną godziną oraz poprzednimi szaleństwami powoli zaczęła rozchodzić się do domów. Jednak Ci najbardziej wytrwali zostali i także bawili się świetnie przy starych jak i nowych piosenkach tej wokalistki. Moim zdaniem zabrakło jednak tych pierwszych, w końcu miała to być impreza w stylu lat 80... Wg mnie artystka powinna podobnie jak np Fancy podczas koncertu Hitparada 80', który odbył się jakiś czas temu także w gdańskiej Ergo Arenie, zaśpiewać po 2 razy te największe przeboje z których ją znamy. Wtedy publiczności to bardzo odpowiadało, bo najlepiej każdy się bawi przy tej muzyce którą zna z lat młodości.

Jako ostatnia na scenę wyszła Samantha Fox, od pierwszej piosenki rozbudziła troszkę publiczność, która znowu żywo zaczęła reagować na to co dzieje się na scenie. Niestety występ rozpoczął się dość późno, było już przed 1 w nocy i z każdymi minutami publiczności ubywało. Do samego końca zostali tylko najwytrwalsi i najwięksi fani zarówno Samanthy Fox jak i samej muzyki z tamtych lat.

Koncert zakończył się o godzinie 2 w nocy i najwytrwalsza publiczność powoli zaczęła rozchodzić się do domów. Trzeba przyznać, że dla miłośników muzyki lat 80 koncert taki był świetną możliwością oderwania się od codzienności i cofnięcia się w czasie o 20-30 lat. Oby takich koncertów i imprez było coraz więcej, czego Wam i sobie życzymy. A jedyną rzeczą do której można się przyczepić w tej imprezie było to, że przesadzono z długością poszczególnych koncertów przez co publiczność najzwyczajniej w świecie była zmęczona już w połowie koncertu i większość nie wytrzymała do końca.

Nasza fotorelacja z imprezy

W oczekiwaniu na pierwszy występ Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Papa D' - Ergo Arena Koncert 'Andrzejki lat 80' - publiczność w Ergo Arenie Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Boney M' - Ergo Arena Koncert 'Sandra' - Ergo Arena Koncert 'Sandra' - Ergo Arena Koncert 'Sandra' - Ergo Arena Koncert 'Sandra' - Ergo Arena Koncert 'Sandra' - Ergo Arena Koncert 'Samantha Fox' - Ergo Arena Koncert 'Samantha Fox' - Ergo Arena Koncert 'Samantha Fox' - Ergo Arena Koncert 'Samantha Fox' - Ergo Arena Koncert 'Samantha Fox' - Ergo Arena Koncert 'Samantha Fox' - Ergo Arena Koncert 'Samantha Fox' - Ergo Arena Koncert 'Samantha Fox' - Ergo Arena Koncert 'Samantha Fox' - Ergo Arena

Dodaj komentarz

  • Uwaga! Prosimy nie zamieszczać komentarzy obrażających kogokolwiek lub wpisów o treści "politycznej". Serwis Muzolandia jest serwisem o tematyce muzycznej i rozrywekowej a nie politycznej. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania komentarzy nie spełniających tych warunków oraz wpisów naruszających normy moralne i kulturalne.

  • [ zarejestruj się i zarezerwuj nick ]

Komentarze (liczba komentarzy : 0)

Brak komentarzy