www.muzolandia.pl jesteś niezalogowany [ zaloguj się ] lub [ zarejestruj się ]

Co to jest lista odtwarzania i jak z niej korzystać?

Co to są listy odtwarzania?

Listy odtwarzania są to automatycznie odtwarzane zbiory teledysków i piosenek utworzone przez użytkowników naszego serwisu. Każdy zarejestrowany i zalogowany użytkownik ma możliwość tworzenia własnych list odtwarzania z wszystkich dostępnych w serwisie teledysków. Każdy taki użytkownik może tworzyć dowolną ilość list odtwarzania z których część może być publiczna a część prywatna danego użytkownika. Prywatne listy są widoczne tlyko dla autora takiej listy.

Po co mi te listy?

Utworzone listy można sobie odsłuchać w domowym zaciszu bądź też dzielić się nimi ze znajomymi. Zaletą ich jest to, że odtwarzanie takich teledysków odbywa się automatycznie i aby słuchać swoich ulubionych piosenek nie trzeba dotykać komputera.

Jak dodać teledyski do listy odtwarzania?

Jeżeli użytkownik jest zalogowany to przy każdym teledysku pojawia się ikonka dodawania lub usuwania teledysku z aktywnej listy:

Pomoc - Dodaj usuń z listy

Oglądany aktualnie teledysk również można dodać lub usunąć z aktywnej listy odtwarzania:

Pomoc - Dodaj z listy

Pomoc - Usuń z listy

Czy mogę mieć kilka list odtwarzania i nimi zarządzać?

Oczywiście że tak, każdy zalogowany użytkownik może mieć kilka list odtwarzania, zarówno prywatnych jak i publicznych. Wystarczy kliknąć w menu "Moje listy odtwarzania" aby wejść na podstronę gdzie można tworzyć nowe listy, usuwać te które się już znudziły. Na podstronie tej jest także możliwość przeglądania teledysków dodanych do list a także usuwanie z nich poszczególnych piosenek.

Pomoc - Playlista menu